Projektový manažér TZB - vzduchotechnika

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 700 EUR/mesiacZákladný plat pre kandidáta bez skúseností a je ho možné v prípade skúseného kandidáta navýšiť + mesačné bonusy až do výšky 500€ + 13. a 14. plat do výšky mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti navrhovania a riešenia vzduchotechnických projektov obsadzujeme pozíciu Projektový manažér pre Nitransky kraj. Stavebné / strojárske vzdelanie a znalosť technickej dokumentácie podmiekou.

Náplň práce projektového manažéra:
  • Preberanie projektov od obchodného oddelenia (nie akvizičná činnosť)
  • Zabezpečovanie a koordinácia dodávateľov (nie vyhľadávanie dodávateľov)
  • Komunikácia s dodávateľmi a pracovníkmi priamo na stavbe
  • Koordinácia realizácie u klienta
  • Dodržiavanie časového harmonogramu prác
  • Riešenie kolíznych situácií a navrhovanie riešení
  • Zaznamenávanie zmien v projektoch, v prípade väčších zmien zasielanie podkladov projektovému oddeleniu
  • Práca s vytvorenou technickou dokumentáciou projektov
  • Aktívna práca v teréne u klienta
  • Po zaučení koordinácia 2 až 3 projektov súčasne
  • Po zaučení možnosť pracovať home-office
  • Znalosť technickej dokumentácie je podmienkou
  • Projektový manažér nevypracováva cenové ponuky pre klienta

  • služobné auto
  • služobný telefón
  • služobný notebook
  • 13. a 14. plat podľa ekonomických výsledkov firmy
  • Zmluva na dobu neurčitú pri nástupe
  • Home - office
  • Menší, príjemný kolektív
  • Aktívna podpora nadriadeného
  • Stravné lístky vo výške 4,2€/deň
  • Žiadna akvizičná činnosť
  • AutoCad a AJ nie je podmienka

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient sa zaoberá návrhom, prípravou a realizáciou vzduchotechniky, odsávania a vykurovania budov a patrí do TOP 3 firiem na Slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Strojárske vzdelanie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stavebné / Strojárske vzdelanie
  • Prax na obdobnej pozícii je výhodou
  • AutoCad a AJ sú výhodou, nie podmienkou
  • Znalosť technickej dokumentácie podmiekou
  • Spoľahlivosť
  • Komunikatívnosť
  • Nekonfliktnosť
  • Ochota riešiť vzniknuté situácie
  • Ochota cestovať

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 3874344  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac