Finančný manažér pre stabilnú lokálnu spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
2 200 EUR/mesiacRočný plat: 30.000 EUR + (posúdime spolu podľa Vašich skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť na južnom Slovensku, obsadzujeme exkluzívne pozíciu Finančný manažér. Cieľom pozície je komplexné zastrešenie financií a účtovníctva holdingu a podieľanie sa na tvorbe interných metodických postupov. Víziou nášho klienta je prostredníctvom tímu odborníkov, dlhoročných skúseností a top technológie zveľaďovať a byť hrdý na kvalitnú domácu produkciu. Ako Finančný Manažér budete spolupracovať priamo so CFO celého holdingu.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Zaistenie správneho vedenia účtovníctva po metodickej a zákonnej stránke vo všetkých oblastiach: pokladňa, banka,faktúry, saldokontá, vnútropodnikové účtovné doklady, sklad, majetok, mzdy, audit a dane, závierky a reporty, výkazníctvo
• Príprava reportov a prezentácií pre management spoločnosti
• Riadenie 10-členného tímu finančných a mzdových účtovníkov
• Navrhovanie riešení a zlepšení pre optimalizáciu procesu účtovnej závierky
• Komunikovanie s audítormi, daňovými poradcami, bankami ako aj štátnymi orgánmi dozoru
• Koordinovanie prípravy, vypĺňania a podávania reportov, daňových priznaní, ročnej závierky, výročných správ
• Iniciatíva a podieľanie sa na tvorbe interných metodických postupov, smerníc a predpisov

• Zaujímavý bonusový systém + Príspevok na dochádzanie
• Zázemie stabilnej a úspešnej lokálnej spoločnosti
• Priestor pre sebarealizáciu, kariérny rozvoj v skupine
• Spolupráca s inšpiratívnym CFO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je stabilná výrobná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

• Podmienkou je min. 3-ročná skúsenosť na pozícii Finančného manažéra / Hlavného účtovníka
• Detailné znalosti problematiky podvojného účtovníctva, oblasti DPH a daňovej legislatívy, ako aj pravidlá konsolidácie v prepojených účtovných jednotkách
• Leadership, predchádzajúca skúsenosť s riadením menšieho tímu
• Chuť ďalej sa zlepšovať a vzdelávať
• Analytické myslenie, samostatnosť, praktickosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nela Jakubisová
Tel.: +421948376550
E-mail: poslať životopis
ID: 3859239  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac