Samostatný hlavný účtovník / účtovníčka

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola a inventarizácia účtov
  • Spolupráca s oddelením controllingu (najmä pri mesačných uzávierkach, nastavovaní procesov ako účtovanie majetku, odpisovanie majetku…)
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
  • Kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy
  • Úzka spolupráca s manažérom účtovníctva
  • Metodická podpora účtovníctva
  • Spolupráca pri účtovných závierkach s audítormi, príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
  • Spracovanie mesačných finančných reportov pre vedenie spoločnosti
  • Kontrola účtovných kníh

  • 7,5 hodinový flexibilný pracovný čas
  • Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
  • Príjemný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť (podnikajúca v oblasti službieb).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • SŠ/VŠ ekonomického zamerania
  • Minimálne 2 ročná skúsenosť so spracovaním komplexného podvojného účtovníctva
  • Znalosť legislatívy z oblasti účtovníctva, daní z príjmov a DPH
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni (úroveň B2)
  • Samostatnosť, zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3853080  Dátum zverejnenia: 2.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac