Manažér Nákupu pre úspešnú stavebnú spoločnosť

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 3 500 EUR/mesiac od 2.700 Eur Fix Brutto + Bonusy (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, silnú a úspešnú stavebnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Manažér Nákupu. Náš klient pôsobí v segmente pozemných stavieb a venuje sa najmä realizácií rezidenčných, občianskych a priemyselných stavieb. Na trhu pôsobí už vyše 25 rokov a je taktiež lídrom v oblasti rekonštrukcie historických budov. Táto pozícia zodpovedá priamo Obchodnému riaditeľovi.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
- Zabezpečenie výberu dodávateľov stavebných činností a materiálov
- Vyjednávanie s vybranými dodávateľmi s cieľom dosiahnutia optimálnych nákupných podmienok
- Kontrola kompletnosti projektovej dokumentácie
- Príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác
- Vedenie a koordinovanie tímu 5 ľudí
- Príprava a riadenie elektronických aukcií
- Spracovanie rozpočtu a jeho optimalizácia
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- Práca pre silnú a úspešnú spoločnosť, ktorá má na trhu výborné meno
- Férový a ľudský prístup vedenia, rodinná atmosféra
- Služobné vozidlo s možnosťou využívania aj na súkromné účely
- Motivačné finančné ohodnotenie, 13. plat, mesačné prémie a ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva. Na trhu úspešne pôsobí vyše 25 rokov a venuje sa najmä realizácií rezidenčných, občianskych a priemyselných stavieb. Má za sebou taktiež viaceré úspešné rekonštrukcie historických budov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo / pozemné stavby, realizácia stavieb

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Podmienkou je vysokoškolské vzdelanie v odbore stavebníctva
- Min. 5 rokov skúseností na podobnej pozícii
- Skúsenosti v oblasti pozemných stavieb a projekcie ( občianske, priemyselné a rezidenčné stavby)
- Výborné organizačné a vyjednávacie schopnosti, technická argumentácia
- Komunikatívnosť a zmysel pre detail
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka- výhodou

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Landererova 8
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nela Jakubisová
Tel.: +421948376550
E-mail: poslať životopis
ID: 3818503  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 - 3 500 EUR/mesiacod 2.700 Eur Fix Brutto + Bonusy (v závislosti od skúseností kandidáta)