Technický pracovník na predúprave /automotive/

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiac1.250 EUR brutto / mesiac. Po zaškolení možnosť navýšenia platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pravidelné vykonávanie kontrolných meraní v rámci procesu predúpravy na lakovni
  • Odoberanie vzoriek a ich následná analýza a vyhodnotenie
  • Zabezpečenie správnej koncentrácie chemických roztokov
  • Dopĺňanie chemikálií podľa potreby
  • Sledovanie vaní s chemikáliami, čerpadiel, a ventilov, výmena filtrov
  • Vedenie príslušnej dokumentácie
  • Manipulácia s chemickými látkami, príjem, vykladanie v priestoroch lakovne – práca na VZV
  • Zaznamenávanie všetkých výrobných odstávok
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku
  • Reportovanie porúch zariadení nadriadenému
  • Miesto výkonu práce: areál závodu Jaguar Land Rover v Nitre

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
  • Stabilné zamestnanie
  • Výkonnostná odmena, ročný bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Jazykové vzdelávanie so zameraním na anglický jazyk
  • Školenia pre zamestnancov
  • Príjemný, priateľský kolektív
  • Férový prístup

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Telefonicky kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť, poskytovateľ služieb v oblasti lakovania v automobilovom priemysle. Spoločnosť bola založená v roku 1992 vo Veľkej Británii. Skúsené tímy nášho klienta poskytujú výrobcom automobilov kvalitné služby, manažment lakovania, logistiku a kontrolu kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v technickej oblasti, ideálne v automotive
  • Metodický prístup k práci a analytické myslenie
  • Skúsenosti s meraním v laboratóriu sú výhodou, ale nie podmienkou
  • Chemické vzdelanie je výhodou
  • Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu
  • Ochota pracovať na 3 zmeny

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 3809326  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac1.250 EUR brutto / mesiac. Po zaškolení možnosť navýšenia platu.