1 500 - 2 500 EUR

Financial Controller

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava strategických interných reportov pre Management
• Príprava pravidelných + ad hoc reportov
• Dôkladná príprava a analýza nákladovej časti P&L, EBIT, CAPEX a zásob
• Denná kooperácia s oddelením Finance a Business
• Prezentácia KPI a komentovanie prípadných odchýlok so zameraním sa na priority
• Komplexná príprava finančných plánov spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

• od 1.500 EUR do 2.500 EUR (v závislosti od seniority uchádzačov)

• Ročný bonus ako odmena vo výške 20% ročného platu
• Práca v modernej spoločnosti v atraktívnom, príjemnom prostredí
• Možnosť prehĺbiť si odborné znalosti, podpora odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je spoločnosť, ktorá sa považuje za významného leadra v oblasti distribúcie elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Prax na obdobnej pozícií
• Certifikát CFA alebo ACCA je výhodou
• Skúsenosť z kontrolingu a reportingu, analytické schopnosti
• Time management /vedieť si určiť priority a stíhať úlohy a termíny
• Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť počúvať, multitasking
• Komunikačné a prezentačné schopnosti
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• MS Excel úroveň Expert

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3693356   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   • od 1.500 EUR do 2.500 EUR (v závislosti od seniority uchádzačov)