Sales Expert for Top International Producing and Trading Company

PERSONALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1.500 EUR brutto/V závislosti od skúseností kandidáta môže byť platové ohodnotenie aj vyššie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vás baví obchod a máte skúsenosti a motiváciu ďalej sa profesijne rozvíjať, tak sa pridajte do tímu poprednej medzinárodnej spoločnosti, významného svetového výrobcu ropy a zemného plynu, ktorá prináša inovatívne energetické riešenia pre petrochemický priemysel!

Vaše prioritné úlohy budú:
  • Budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
  • Identifikácia nových obchodných príležitostí a rozšírenie klientely vo zverenom regióne
  • Reprezentovanie spoločnosti a prezentácia portfólia
  • Vedenie obchodných stretnutí a budovanie dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
  • Tvorba obchodných ponúk a poradenstvo zákazníkom
  • Dohadovanie zmluvných podmienok
  • Monitorovanie konkurencie
  • Prezentácia obchodných aktivít a výsledkov nadriadenému

Náš klient Vám ponúka:
  • Zázemie významnej medzinárodnej spoločnosti s dlhou tradíciou na trhu
  • Služobné vozidlo, ktoré je možné využívať aj na súkromné účely
  • Výkonnostný bonus
  • Rozvinutý sociálny program
  • Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na 3. pilier dôchodkového zabezpečenia
  • Možnosť home office
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je silná a úspešná medzinárodná spoločnosť OMV Slovensko, člen skupiny OMV, významného svetového výrobcu ropy a zemného plynu a inovatívnych energetických riešení pre petrochemický priemysel.
Vyše 25 ročná tradícia pôsobenia na slovenskom trhu a vyše 60 ročná história pôsobenia v medzinárodnom meradle sú zárukou stability a kvality, ktorú náš klient ponúka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Obchodné myslenie, drive
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Samostatnosť, zodpovednosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 3685550  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.500 EUR brutto/V závislosti od skúseností kandidáta môže byť platové ohodnotenie aj vyššie.