Sales Expert - Truck Dealer

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je určená predovšetkým pre skúseného obchodníka, s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja nákladných vozidiel, ktorý má rád nové výzvy a zároveň má záujem profesijne rásť.

Vaše hlavné úlohy budú:
- Vedenie obchodných stretnutí a budovanie dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
- Posilnenie povedomia o značke na trhu
- Identifikácia nových obchodných príležitostí a rozšírenie klientely vo zverenom regióne /so zameraním predovšetkým na východné Slovensko/
- Spolupráca na vytváraní obchodnej stratégie
- Vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi spoločnosti
- Tvorba obchodných ponúk a poradenstvo zákazníkom
- Reprezentovanie spoločnosti a prezentácia portfólia
- Pravidelné návštevy u klientov
- Prezentácia obchodných aktivít a výsledkov nadriadenému
- Komunikácia s ďalšími úrovňami spoločnosti
- Aktualizácia údajov v CRM, získavanie spätnej väzby od zákazníkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Min. 1.500 EUR brutto / mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta môže byť nástupný plat vyšší)

- Zázemie úspešnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Perspektívna práca s možnosťou profesijného rastu
- Príjemný kolektív a férový prístup
- Motivujúci a transparentný odmeňovací systém
- Služobné vozidlo, s možnosťou využívania aj na súkromné účely
- Priestor pre sebarealizáciu

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Telefonicky kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná a stabilná zahraničná spoločnosť, ktorá disponuje dlhoročnými skúsenosťami a znalosťou trhu nákladných vozidiel. Spoločnosť je zameraná na poskytovanie kvalitných produktov a prvotriednych služieb pre svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- Veľmi dobrá znalosť trhu s predajom nákladných vozidiel, prípadne návesov
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s predajom nákladných vozidiel
- Komunikatívna znalosť anglického, nemeckého, alebo maďarského jazyka (postačuje znalosť jedného z uvedených jazykov)
- Obchodné myslenie
- Dobré organizačné schopnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Silná orientácia na zákazníka

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 3678823   Dátum zverejnenia: 29.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Min. 1.500 EUR brutto / mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta môže byť nástupný plat vyšší)