Prípravár výroby

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a tvorba technickej dokumentácie pre výrobu
• Realizácia výkresovej dokumentácie v AutoCADe
• Vypracovanie výrobnej kalkulácie a rozpočtov
• Spolupráca s obchodníckym oddelením
• Komunikácia so zákazníkmi v anglickom alebo nemeckom jazyku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400 brutto ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)

• Možnosť byť súčasťou veľkej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pravidelné a kvalifikované školenie

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná úspešná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania
• Prax v oblasti prípravy výroby
• Znalosť fungovania výrobných procesov
• Čítanie technickej dokumentácie
• Skúsenosti s prácou v AutoCADe alebo pod. programov
• Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 3670875   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 brutto ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)