Obchodný zástupca technických produktov (západné Slovensko)

Personality, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov v určenom regióne
• Starostlivosť o už existujúcich zákazníkov
• Obchodné cesty v rámci zvereného regiónu
• Spracovanie cenových ponúk
• Produktový support u klienta
• Monitorovanie trhu, konkurencie a aktuálnych trendov v oblasti stavebníctva
• Účasť na akciách pre zákazníka
• Administratíva ohľadom obchodníckych aktivít, pravidelný reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800 Eur Brutto (plat závisí od skúseností kandidáta)

• Možnosť byť súčasťou veľkej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (fixný plat + bonusy)
• Služobný automobil a mobilný telefón aj na súkromné účely
• Pravidelné a kvalifikované školenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre našeho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo stavebné vzdelanie je výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Prax na obchodníckej pozícií v oblasti stavebníctva min 3 roky
• Znalosť stavebného trhu je veľkou výhodou
• Prozákaznický prístup, veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• MS OFFICE

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
Tel.: +421 948 369 456
E-mail: poslať životopis
ID: 3670848   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 Eur Brutto (plat závisí od skúseností kandidáta)