Chief of executive cabinet / operations

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019 / Dohodou
2 300 - 2 500 EUR/mesiacZáklad platu 2.300 EUR Brutto, prípadné navýšenie podľa skúseností a zručností Kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je poskytovať profesionálnu a komplexnú podporu CEO spoločnosti a zabezpečiť, aby interní aj externí klienti dostali očákávanú pridanú hodnotu.

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVEDNOSTI:
  • Kompletná agenda CEO spoločnosti
  • Organizácia a koordinácia stretnutí vrátane prípravy podkladov, dokumentácie a obchodných prezentácií
  • Príprava, kontrola a konzultovanie dôverných dokumentov na posúdenie alebo podpis CEO
  • Účasť na stretnutiach, príprava zápisov a reportov zo stretnutí
  • Koordinácia pracovných termínov CEO s managementom a teamom
  • Komplexná administratívna podpora

PREDCHÁDZAJÚCE SKÚSENOSTI:
  • Skúsenosť na podobnej koordinačnej pozícii, ideálne 7 rokov a viac
  • Aktívna komunikácia v španielskom jazyku a zároveň anglickom jazyku je podmienkou
  • Pôsobenie v IT je výhodou

• 13. garantovaný plat + ročný bonus
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok do 3. piliera
• Stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom
• Zázemie silnej, nadnárodnej a rešpektovanej značky s vysokým morálnym kreditom
• Rôzne vzdelávanie prostredníctvom interného i externého školiaceho programu
• Mobilný telefón a počítač ako samozrejmosť
• Garantované parkovacie miesto na firemnom parkovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - globálnu spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod, právo, PR

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

8

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
  • Systematickosť a samostatnosť, vysoká miera zodpovednosti
  • Silné interpersonálne a organizačné zručnosti
  • Excelentné písomné a verbálne komunikačné zručnosti
  • Proaktívny prístup, schopnosť vyriešiť problémy
  • Lojálnosť a diskrétnosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3638526  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 500 EUR/mesiacZáklad platu 2.300 EUR Brutto, prípadné navýšenie podľa skúseností a zručností Kandidáta