2 300 - 2 500 EUR

Chief of executive cabinet / operations

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.5.2019 / Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je poskytovať profesionálnu a komplexnú podporu CEO spoločnosti a zabezpečiť, aby interní aj externí klienti dostali očákávanú pridanú hodnotu.

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVEDNOSTI:
- Kompletná agenda CEO spoločnosti
- Organizácia a koordinácia stretnutí vrátane prípravy podkladov, dokumentácie a obchodných prezentácií
- Príprava, kontrola a konzultovanie dôverných dokumentov na posúdenie alebo podpis CEO
- Účasť na stretnutiach, príprava zápisov a reportov zo stretnutí
- Koordinácia pracovných termínov CEO s managementom a teamom
- Komplexná administratívna podpora

PREDCHÁDZAJÚCE SKÚSENOSTI:
- Skúsenosť na podobnej koordinačnej pozícii, ideálne 7 rokov a viac
- Aktívna komunikácia v španielskom jazyku a zároveň anglickom jazyku je podmienkou
- Pôsobenie v IT je výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základ platu 2.300 EUR Brutto, prípadné navýšenie podľa skúseností a zručností Kandidáta

• 13. garantovaný plat + ročný bonus
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok do 3. piliera
• Stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom
• Zázemie silnej, nadnárodnej a rešpektovanej značky s vysokým morálnym kreditom
• Rôzne vzdelávanie prostredníctvom interného i externého školiaceho programu
• Mobilný telefón a počítač ako samozrejmosť
• Garantované parkovacie miesto na firemnom parkovisku

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - globálnu spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod, právo, PR

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

8

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- Systematickosť a samostatnosť, vysoká miera zodpovednosti
- Silné interpersonálne a organizačné zručnosti
- Excelentné písomné a verbálne komunikačné zručnosti
- Proaktívny prístup, schopnosť vyriešiť problémy
- Lojálnosť a diskrétnosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.
Landererova 8
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3638526   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základ platu 2.300 EUR Brutto, prípadné navýšenie podľa skúseností a zručností Kandidáta