Technický špecialista pre kontakt so zákazníkom s nemeckým jazykom (strojárska výroba)

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 Eur Brutto, výška platu závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zákaznícka technická podpora v strojárskej výrobe
- Spracovanie zákazníckych požiadaviek
- Telefonické konzultácie s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti
- Spolupráca s technickým oddelením
- Príprava cenových ponúk
- Príležitostné návštevy hlavných zákazníkov

- Perspektívne zamestnanie v zahraničnej výrobnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Možnosť odborného rastu
- Odborné školenia, kurzy
- Bezplatné jazykové vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom, pre ktorého obsadzujeme pozíciu Samostatného účtovníka, je úspešná medzinárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Aktívna znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutnou podmienkou
- Predchádzajúca relevantná skúsenosť
- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
- Znalosť programu SAP výhodou

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"
www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
Tel.: +421 948 369 456
E-mail: poslať životopis
ID: 3550182   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur Brutto, výška platu závisí od skúseností kandidáta