Skladník na 1 zmenu (07:00 - 15:30) vo výrobnej spoločnosti.

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
811€ brutto (600€ základná mzda + 211€ prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme posledné voľné pracovné miesta na pozíciu skladníka - vodiča VZV na jednu zmenu! Pracuje sa od 07:00 - 15:30, víkendy voľné!
Vašou úlohou bude zodpovednosť za:
- príjem tovaru na sklad, naskladňovanie.
- Zásobovať materiálom výrobu.
- Kontrola prijatého tovaru.
- Príprava tovaru na expedíciu.
- Vykladanie a nakladanie tovaru z/do kamiónov.
- Balenie tovaru podľa inštrukcií.
- Evidencia skladových zásob, vykonávanie inventúr.

Potrebná je prax s vedením VZV - platný preukaz VZV.

Práca na jednu zmenu.
Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Zodpovedajúce motivačné ohodnotenie.
Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

klient sa zaoberá výrobou kľučiek, kovania a pántov pre stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"
www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 3462294   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   811€ brutto (600€ základná mzda + 211€ prémie)