Montér klimatizačných & chladiarenských zariadení s vyhláškou min. §21

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda (TPP) od 1.450,- Eur brutto, v prípade skúsenejšieho kandidáta je možnosť navýšenia mzdy + bonusy + nadčasy. Mzda pre SZČO bude prehodnotená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž a preventívna údržba klimatizačných zariadení & fotovoltaických panelov
• Pravidelné servisné prehliadky klimatizačných zariadení & fotovoltaických panelov v teréne
• Uvedenie zariadenia do prevádzky
• Operatívne riešenie havarijných situácií (občasná pohotovosť)
• Analýza porúch a odstránenie prípadných závad
• Práca v teréne na služobnom automobile, výjazdy za zákazníkmi v rámci západného Slovenska

• Potrebná je elektrotechnická vyhláška min. 21

• Skúsenosti s chladiarenskou technikou sú výhodou, možnosť zaučenia
• Pracovná doba 7,5 hodín + 30 min prestávka, v prípade potreby sa pracuje dlhšie (preplatené nadčasy)

• Motivujúce finančné ohodnotenie (odmeny, bonusy, nadčasy, cesťáky)
• Automobil aj na súkromné účely
• Možnosť odborného a technického rastu (vzdelávanie v oblasti elektrotechniky a chladiarenských zariadení)
• Pravidelné školenia v obore
• Príspevok zamestnávateľa na DDP
• Práca v príjemnom, mladom kolektíve
• Teambuildingy a firemné večierky
• Telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je prosperujúca slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom, servisom a montážou klimatizácii, tepelných čerpadiel, vzduchotechniky a rekuperačných jednotiek. Spoločnosť sa zameriava na chladenie, vykurovanie a odvetranie rodinných domov, bytov, firiem alebo iných budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montér chladiarenských zariadení

Počet rokov praxe

1

• Prax v oblasti montáže klimatizácie aspoň 1 rok je podmienkou
• Elektrotechnik min. §21 podľa Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
• Vzdelanie v odbore "chladiarenský mechanik" je výhodou
• Samostatnosť a spoľahlivosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 3443523  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac