Inžinier kvality (Automotive)

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.500 - 2.000 EUR brutto/mesiac, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient, stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť, rozširuje svoj tím a ponúka perspektívnu pracovnú príležitosť v oblasti kvality. Ak Vás kvalita baví, máte v nej skúsenosti a chcete profesijne rásť, tak nám dajte o sebe vedieť!

Vaše hlavné úlohy budú:

- Zodpovednosť za procesy kvality v spoločnosti
- Koordinácia zamestnancov kontroly kvality
- Vykonávanie interných auditov podľa TS 16949
- Zodpovednosť za systém riadenia kvality a sledovanie výsledkov kvality
- Riešenie zákazníckych reklamácií
- Vykonávanie analýz chybovosti a navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- Komunikácia so zákazníkmi a zároveň inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Implementácia bezpečnostných predpisov
- Využívanie nástrojov kvality (8D, 5 Why, Ishikawa)
- Komunikácia so zahraničnou centrálou spoločnosti v anglickom jazyku

- Perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- Práca v dynamickom pracovnom prostredí
- Odborné školenia v oblasti kvality
- Možnosť odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, dynamickú a úspešnú zahraničnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii v oblasti kvality
- Aktívna znalosť AJ slovom aj písmom
- Znalosť automotive štandardov
- Ovládanie nástrojov kvality / 8D, 5 Why, Ishikawa,.../
- Znalosť TS 16949
- Technické myslenie
- Dobré komunikačné zručnosti a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup, spoľahlivosť, dôslednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 3388257   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.500 - 2.000 EUR brutto/mesiac, v závislosti od skúseností