Operátor výroby na lakovni v automotive

Personality, s.r.o.

Miesto práce
, okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 Eur Brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na oddelení lakovne
• Zodpovednosť za príjem a vykladanie materiálu v priestoroch lakovne - práca na VZV
• Spracovanie záznamov o prijímaní farieb a materiálov
• Zodpovednosť za výmenu filtrov
• Vizuálna kontrola dielov, ktoré už prešli povrchovou úpravou
• Zaznamenávanie všetkých výrobných odstávok
• Technická podpora pri dopĺňaní a vyprázdňovaní nádrží s chemikáliami
• Reportovanie porúch zariadení Procesnému Supervízorovi
• Miesto výkonu práce: areál závodu Jaguar Land Rover v Nitre

• Príležitosť pracovať pre stabilnú a úspešnú spoločnosť - dodávateľa Jaguar Land Rover
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Príjemný, priateľský kolektív
• Práca v medzinárodnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť, poskytovateľ služieb v oblasti lakovania v automobilovom priemysle. Spoločnosť bola založená v roku 1992 vo Veľkej Británii. Skúsené tímy nášho klienta poskytujú výrobcom automobilov kvalitné služby, manažment lakovania, logistiku a kontrolu kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Predchádzajúca prax na lakovni je nevyhnutnou podmienkou
- Platné oprávnenie a prax s vedením VZV je výhodou
- Zodpovedný prístup k práci

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
Tel.: +421 948 369 456
E-mail: poslať životopis
ID: 3358525   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 Eur Brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)