Logistics Team Leader

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zabezpečenie dodávok produktov k zákazníkom v strednej Európe
- Komunikácia so zákazníkmi a zmluvnými dopravcami
- Dohľad nad dodržiavaním BOZP a kvality prepráv – vykonávanie auditov, vyšetrovanie prípadných incidentov
- Vedenie a koordinácia tímu logistiky
- Implementácia projektov v oblasti logistiky
- Návrh opatrení na optimalizáciu nákladov
- Spolupráca pri príprave rozpočtu
- Pravidelný reporting nákladov

Ponúkame Vám:
- Prácu pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť s tradíciou
- Možnosť využívať cudzie jazyky na dennej báze
- Rozvinutý sociálny program
- Výhodný systém benefitov
- Flexibilný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť s dlhou tradíciou pôsobenia na Slovensku aj v Európe. Ako Logistics Team Leader budete mať na starosti vedenie menšieho logistického tímu a zároveň budete spolupracovať na implementácii zaujímavých projektov v oblasti logistiky. Náš klient má záujem o dlhodobú spoluprácu a preto svojim zamestnancom ponúka aj možnosť job rotation, vďaka ktorej sa môžete posúvať v rámci spoločnosti na iné, zaujímavé pracovné miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ukončené VŠ vzdelanie
- Prax na relevantnej pozícii min. 2 roky
- Skúsenosť s riadením tímu
- Aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka slovom aj písmom
- Veľmi dobrá znalosť MS Office /predovšetkým Excel/, SAP je výhoda
- Zodpovedný a proaktívny prístup
- Schopnosť riešiť problémy
- Dobré komunikačné zručnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"
www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 3284031   Dátum zverejnenia: 11.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou