Majster v strojárskej výrobe - oblasť zvárania

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie ľudských zdrojov vo výrobe na 1 zmennej prevádzke
- Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- Zodpovednosť za plnenie požadovaných výrobných termínov
- Spolupráca s oddelením logistiky a nákupu
- Práca s technickou výkresovou dokumentáciou
- Vstupné školenie nových zamestnancov z pohľadu výroby

- Práca v stabilnej úspešnej slovenskej spoločnosti
- Stravné poukážky s nadštandardným príspevkom zo strany zamestnávateľa
(obedy za 0,60 Eur)
- Poukážky na wellness, masáž, kino a divadlo
- Príspevok zamestnávateľa na DDP 2%
- Teambuldingové aktivity počas roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná, úspešná strojárska spoločnosť, orientovaná na zákazkovú - kusovú výrobu, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- Prax v riadení výrobnej prevádzky min. 2 roky
- Znalosť ovládania problematiky zvárania je nutná
- Skúsenosť s čítaním technickej výkresovej dokumentácie
- Aktívna znalosť MS Office

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
Tel.: +421 948 369 456
E-mail: poslať životopis
ID: 3260107   Dátum zverejnenia: 4.12.2017