Senior HR Manager SK & CZ

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto výkonu práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pozície je koordinovať všetky aktivity úzko spojené s oblasťou riadenia ľudských zdrojov, poskytovať informácie o projektoch a iniciatívach v danej oblasti a zodpovedať za zavedenie nových HR procesov na Slovensku a v Českej republike.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Komplexná podpora vedenia a jednotlivých manažérov v otázkach HR
• Recruitment, identifikácia a priťahovanie mladých talentov na trhu práce
• Rozvoj a vzdelávanie, identifikácia potrieb, zabezpečenie tréningov, organizácia hodnotiacich rozhovory
• Odmeňovanie zamestnancov, tvorba benefitov, mzdové prieskumy
• Budgeting a strategické plánovanie aktivít oddelenia HR
• Participácia na projektoch zameraných na Employer branding
• Motivovanie a podnecovanie k angažovanosti zamestnancov v aktivitách vedúcich k dosahovaniu cieľov
• Vytváranie možností a pretavovanie strategického myslenia do úspešných realizácií projektov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na zaujímavých projektoch
• Možnosť nastavenie HR procesov od základov
• Veľká miera samostatnosti a kompetencií, priestor pre rozvoj a vlastnú iniciatívu

  • Ponúkame zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
  • Motivujúci bonusový systém
  • Možnosť interných a externých školení
  • Flexibilná pracovná doba
  • Nadštandardný sociálny program s množstvom benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme exkluzívne pre nášho klienta - významnú, úspešnú a ambicióznu medzinárodnú spoločnosť dlhodobo pôsobiacu v oblasti Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Dravosť, potenciál a vytrvalosť vyhľadávať nové riešenia v HR
  • Skúsenosti v oblasti riadenia ľudí a nastavení HR procesov v spoločnosti
  • Leadership a skúsenosť s priamym vedením zamestnancov
  • Anglický alebo nemecký jazyk na biznis komunikatívnej úrovni
  • Dobrá znalosť Zákonníka práce
  • Argumentačné schopnosti, otvorenosť voči zmene
  • Odvážny prístup k HR, skúsenosť s LinkedIn, influencermi a blogami

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 3234419  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou