Obchodný reprezentant pre BA kraj + čiastočne zahraničie (polygrafia)

PERSONALITY, s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + motivujúca prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát by mal mať niekoľko rokov skúseností v oblasti predaja a rozvoja obchodných vzťahov. K úspešnému výkonu pozície je dôležitý dôraz na detail, efektívna komunikácia a dobré interpersonálne zručnosti.

  • Rozvoj obchodných príležitostí v rámci BA kraja a zahraničie (stredná Európa)
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a aktívna akvizičná činnosť
  • Prezentácia portfólia produktov spoločnosti
  • Poradenské služby a schopnosť reagovať na potreby zákazníkov
  • Príprava cenových ponúk a obchodných zmlúv
  • Individuálne riešenie jednotlivých obchodných prípadov
  • Neustále hľadanie spôsobov, ako zvýšiť spokojnosť zákazníkov
  • Prezentácia firmy na zahraničných trhoch
  • Monitoring trhu
  • Príležitostné služobné cesty do zahraničia
  • Reporting

  • Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na trhu, ktorá úspešne rozvíja svoju obchodnú činnosť na Slovensku aj v zahraničí
  • Motivujúce ohodnotenie závislé od pracovných výsledkov (viacúrovňový bonusový systém)
  • Podpora zamestnancov v ich ďalšom vzdelávaní a napredovaní (rôzne odborné a jazykové školenia)
  • Firemné akcie pre zamestnancov
  • Bezplatné monitorované firemné parkovisko, vlastné priestory
  • Minimálna fluktuácia

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Vaše skúsenosti uvedené v životopise budú dôkladne posúdené, uchádzačov s relevantnými skúsenosťami budeme kontaktovať telefonickou formou v priebehu 14 dní.
Neúspešní uchádzači zostávajú evidovaní v našej internej databáze, ktorá je aktívne využívaná a pri práci a majú tak možnosť byť nami kontaktovaní so zaujímavými pracovnými ponukami aj v budúcnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Pre úspešnú a stabilnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti polygrafie obsadzujeme pozíciu Obchodného reprezentanta pre región Západného SK a vybraných krajín strednej Európy. Kandidát bude zodpovedný za plnenie a rozvoj obchodných aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod/Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

  • Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je nutná pre výkon práce
  • SŠ/ VŠ vzdelanie odborného zamerania (technické, ekonomické)
  • Silná a nezávislá osobnosť, ktorá je schopná prijať odmietnutie a zvládať stresové situácie
  • Schopnosť vyjednávať a identifikovať potreby zákazníkov
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Ochota príležitostne cestovať do zahraničia

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 1328550  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + motivujúca prémiová zložka