Tesár/Zimmemann

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 24 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novostavby a rekonštrukčné práce.
Stavba krovov a tesárske práce na stavbách
Rezanie a tvarovanie drevených dielov.
Zakladanie stavieb a tesárskych konštrukcií podľa situačných a vykonávacích výkresov.

- práca na ŽL
- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou 1 deň
- pracovný čas medzi 40-60 hod./týždeň, nadčasy po dohode možné
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- nástupný termín čo najskôr alebo po dohode
- pozícia vhodná aj pre pracovný tím (ideálne dvojica)
- možný je krátky a dlhý pracovný týždeň ( Po.-Pia. a Po.-Štv.)

Informácie o výberovom konaní

Vyučenie v odbore nie je podmienkou!
Prax v odbore potrebná!
Pracovné projekty sú po celom Rakúsku.
Agentúra bude kontaktovať len tých uchádzačov ktorý spĺňajú vypísané podmienky k pracovnej pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska stabilná stavebná spoločnosť s viac ako 1000 filiálkami a viac ako 12 000 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Tesár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Nemecky jazyk postačuje na dorozumievajúcej/stavebnej úrovni. Jeden z dvojice.

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4435903  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.