6X Pomocný pracovník na rovné/šíkmé strechy

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Od 17 EUR/hod.Cena práce na ŽL 17-22 Euro/hod. Cena práce na zmluvu: 12,42 /hod. + 26,4/deň +50 /týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce na strechách
- výmena nosníkov
- fóliovanie
- demontáže a montáže

- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou do max. 5 dní.
- pracovný čas medzi 40-45 hod./týždeň
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- nástupný termín čo najskôr alebo po dohode
- práca je možná na ŽL ale aj pracovnú zmluvu

Cena práce na ŽL 17-22 Euro/hod.
Cena práce na zmluvu: 12,42 /hod. + 26,4/deň +50 /týždeň ( týždenné vyplácanie)

Z trojice/dvojice postačuje ak jeden ovláda Nj. - stavebná nemčina.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Silná a stabilná stavebná spoločnosť s viacerými filiálkami v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Znalosť nemeckého jazyka musí byť na dorozumievajúcej úrovni.

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4107322  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 17 EUR/hod.