Technik údržby

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba na dennej, týždennej, mesačnej báze
- Vykonávanie prehliadok na zariadeniach, odstraňovanie vzniknutých porúch
- Zabezpečenie bezproblémového chodu výroby (na parných, elektrických, vodárenských zariadeniach, vzduchotechnika pre sterilné prostredie ) cez počítačový monitorovací systém
- Prvá kontaktná osoba pri technických poruchách
- Elektrikárske a údržbárske práce

-1zmenná prevádzka

- Práca v stabilnej, stále sa rozrastajúcej spoločnosti
- Príspevky pri významných životných udalostiach
- Nepeňažné darčeky a darčekové poukážky na konci roka
- Služobný mobil aj na súkromné účely
- Obedy za 1 EUR ( 80% z ceny obedov platí zamestnávateľ )
- Koncoročný bonus až do výšky 500 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd
- Zabezpečený pitný režim a káva
- Firemné akcie
- Poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou
- Príjemné, tiché a čisté pracovné prostredie
- Priateľská firemná kultúra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť pôsobiaca v poľnohospodárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

3

- Flexibilita, ochota sa učiť a získavať nové poznatky
- Samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Krigovská
Tel.: +421903727040
E-mail: poslať životopis
ID: 4816538  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac