Product manager/ka

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiac+ kvartálny a ročný bonus - uvedená mzda je minimálna a závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravuje, realizuje a vyhodnocuje prieskum trhu - trendy trhu,
inovácie, konkurencia, legislatíva
- Spolupracuje s Brand managerom
- Organizuje a zabezpečuje výskum a vývoj výrobkov
- Vyhľadáva, predstavuje a zavádza výrobky z oblasti trading goods
- Pripravuje a zabezpečuje interné a externé testovanie vzoriek
- Pripravuje návrh na vyradenie výrobkov z predaja
- Organizuje a kontroluje prípravu technickej dokumentácie a
dokumentácie vyplývajúcej z platnej legislatívy a noriem
/ vyhlásenie o parametroch, technický list atď/
- Spoluvytvára štandardy kvality výrobkov a zabezpečuje ich
dodržiavanie
- Zabezpečuje vzdelávanie a kontrolu potrebných vedomostí o
výrobkoch u pracovníkov na oddelení a pracovníkov iných oddelení
- Zabezpečuje internú komunikáciu v rámci zvereného oddelenia a s
ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Vytvára mesačné reporty, prezentácia výsledkov nadriadenému,
účasť na poradách oddelenia
- Povinnosť pravidelného a včasného odovzdávania informácií
nadriadenému
- Poskytovanie školení a prezentácie
- Plánovanie a organizovanie služobných ciest, cestovanie aj do
zahraničia

- Hybridná práca: home office /office – HO 2x za týždeň
- Flexibilný pracovný čas
- Finančný príspevok v rámci zákona
- Kariérna sebarealizácia na zaujímavých projektoch vrátane
medzinárodných spoluprác skupiny spoločnosti
- Aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany
zamestnávateľa
- Cafeteria systém benefitov
- Káva, voda, čaj k dispozícií na pracovisku
- Možnosť parkovacieho miesta (25€/mesiac), priestor na úschovu
bicyklov
- Zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

- Spoločnosť je dlhoročným hráčom na trhu v oblasti stavebníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie
- skúsenosti v oblasti stavebníctva

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4778291  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac