Account manager

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 600 EUR/mesiacod 1800,- EUR/mesiac, uvedená mzda je minimálna, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, až do výšky 2600,- EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhuje koncepciu a metodiku ekonomického riadenia vypracovaním vnútorných predpisov pre vedenie účtovníctva v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami
- stanovuje postup pre spracovanie mesačnej závierky a ročnej uzávierky a zabezpečuje ich vykonanie v súlade so zákonom
- zabezpečuje styk s externými kontrolnými orgánmi, audítormi • vykonáva finančné plnenie spoločnosti voči štátnemu rozpočtu
- vykonáva finančné odvodové plnenie spoločnosti
- zabezpečuje uloženie dokumentov do predarchívnej starostlivosti v zmysle vnútropodnikového predpisu o archivácii dokumentov spoločnosti
- spracováva návrh na vykonanie inventarizácie majetku spoločnosti a predkladá ho nadriadenému na schválenie
- navrhuje vyradenie majetku z evidencie za útvar financií a predkladá ho na schválenie nadriadenému
- v spolupráci so správou budov spracováva priznanie k dani z nehnuteľnosti
- spracováva podklady k DPH vrátane daňového priznania

- kvalitné zaškolenie, práca v príjemnom kolektíve
- MultiSport karta
- príspevok do DDS
- dotované závodné stravovanie
- flexibilná pracovná doba
- príležitostná práca z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Zahraničná spoločnosť, výroba elektromechanických prvkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hlavný účtovník

Počet rokov praxe

5

- ERP systém - Základy
- komunikatívnosť, flexibilita, pozitívny prístup, precíznosť

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4593032  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac