Regionálny obchodný zástupca pre kraj - TT, BA, TN, NR, ZA

Personal service, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou/ihneď
860 EUR/mesiacZákladná zložka 860 Euro brutto mesačne + mesačné odmeny (priemerná mesačná mzda 2500 Euro brutto mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponuka a predaj priemyselnej automatizácie celosvetovej značky - portfólio NN technika a priemyselné safety
- Technické poradenstvo
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o stálych zákazníkov
- Vypracovanie cenových ponúk
- Riešenie objednávok a dodávok
- Účasť na seminároch, školeniach pre zákazníkov

- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely), laptop, telefón, tablet
- Zázemie v stabilnej a perspektívnej firme etablovanej na trhu
- Zaujímavá a kreatívna práca vo firme s tradíciou
- Možnosť vysokého finančného ohodnotenia závislého na pracovných výsledkoch

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : [email protected] v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.).
V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie).
Za pochopenie ďakujeme.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk !
Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

- Priemyselná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnika / Obchod

Počet rokov praxe

2

- Stredoškolské / Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania podmienkou
- min. 2 roky praxe v elektrotechnickej oblasti alebo obchode
- Ochota cestovať
- Bydlisko v rámci TT a TN kraja výhodou
- Anglický jazyk min. B1 podmienkou
- Hospodárska korešpondencia - základy
- Microsoft office - Word, Excel
- Vodičský preukaz sk. B

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3992172  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac