Technik údržby

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
od 950 euro - Uvedená mzda predstavuje MINIMUM, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta budú zohľadnené a na základe jeho skúseností a znalostí mu bude ponúknutá vyššia mesačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava strojov a vykonávanie údržby na strojných zariadeniach
- operatívne odstraňovanie vzniknutých prevádzkových porúch
- vykonávanie pravidelných údržbových plánov
- vypisovanie zemnových zázanamov a evidencia náhradných dielov
- spolupráca s oddelením výroby a kvality

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila a spĺňate všetky potrebné kritériá na dané pracovné miesto, zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : [email protected] v slovenskom jazyku. V prípade otázok sa informujte na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický / automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť komunikácie a porozumenia inštrukciám v anglickom alebo francúzskom jazyku
- odborné osvedčenie - §21 alebo §22 vyhlášky 508/2009 Z.z.
- schopnosť čítať výkresy (elektrika, mechanika, pneumatika)
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke (8 hod. pracovné zmeny - PO-PI - 6,14,22)
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby nariadenej vedúcim oddelenia
- pohotovosť na firemnom telefóne v prípade nariadenia vedúcim oddelenia
- zastupiteľnosť v prípade potreby nariadenia vedúcim oddelenia vo výrobe
- prax na podobnej pozícií - výhodou

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3448303  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 euro - Uvedená mzda predstavuje MINIMUM, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta budú zohľadnené a na základe jeho skúseností a znalostí mu bude ponúknutá vyššia mesačná mzda