Samostatný finančný sprostredkovateľ

Personal & Financial Consulting, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonovanie so zákazníkom – objednávanie zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov a spolupracovníkov
- udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o klientov a riešenie jeho potrieb
- plánovanie obchodných cieľov
- tvorba databáz
- kontaktovanie klientov
- následne spracovanie agendy s nimi
- administratíva a korešpondencia

Pracovná doba 6-8 hod. denne.
Pracovná doba je stanovená podľa dohody so záujemcom a je flexibilná.
Nejde o oslovovanie zákazníka formou systém door -to- door, alebo anketou.

Ponúkame expresné výplaty do 5 dní od spracovania agendy so zákazníkom.

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu finančný analytik, alebo manažér.

V prípade Vášho seriózneho záujmu, nás kontaktujte, alebo priamo pošlite životopis na
e- mailovú adresu: zuzana.bednarikova@fincentrum.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Fincentrum patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností na Slovensku. Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientuje bez výnimky na kvalitu a záujmy klienta. Spoločnosť zdieľa so svojimi sprostredkovateľmi a obchodnými partnermi hodnoty kvalitného finančného sprostredkovania. Sprostredkovatelia spoločnosti Fincentrum ponúkajú svojim klientom výber z najväčšieho množstva finančných inštitúcií a ich produktov, vďaka čomu môžu vyriešiť prakticky každú situáciu, ktorá u klienta nastane.

Svoje služby je vám na Slovensku pripravených ponúknuť viac ako 750 finančných sprostredkovateľov spoločnosti Fincentrum, ktorí absolvovali skúšky v Národnej banke Slovenska a sú preto skutočnými odborníkmi, ktorí sa vyznajú v zložitom svete financií, poisťovníctva a investícií. Naši sprostredkovatelia vám dokážu vytvoriť produktové portfólio tak, aby presne zodpovedalo vašim cieľom, želaniam a finančným možnostiam. A to, či už ide o otázky bývania, poistenia, sporenia alebo investícií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hviezdová 1
911 01 Trenčín
ID: 3255628   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800