Predavač

PERSONAL AGENCY E.J. s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 4, Nitra
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac728 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač/predavačka vykonáva príslušné predajné činnosti s použitím vhodného vybavenia a systémov. Oslovuje potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a
spropagovať predávaný tovar alebo služby. Obsluhuje zákazníkov a predvádza vybraný tovar. Inkasuje hotovostné a bezhotovostné platby. Vystavuje doklady o
kúpe tovaru. Dopĺňa tovar do regálov a ostatných predajných miest. Zodpovedá za správne označenie ceny a názvu tovaru. Zabezpečuje ochranu tovaru pred
odcudzením a znehodnotením. Podieľa sa na pravidelných inventúrach. Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku. Zodpovedá za hotovosť v pokladni. Pokiaľ ide o
vzdelanie, vyžaduje sa minimálne stredné odborné vzdelanie a prax minimálne 2 roky v obchode, zodpovedá 3. stupňu náročnosti.

darčekové poukážky, teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Báječné kvety Nitra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

floristika aranžovanie

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať, komunikácia s ľuďmi, ústretovosť, ochota, zvládanie stresových situácií

Veľkoobchod kvetov Báječné kvety
Spoločnosť má 10 rozvážkových automobilov, 6 chladiarenských kamiónov a zabezpečuje rozvoz kvetov po celom Slovensku.
www.bajecnekvety.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3758326  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac728 eur brutto