700 - 900 EUR

Predavač

PERSONAL AGENCY E.J. s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 4, Nitra
Termín nástupu
01.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač/predavačka vykonáva príslušné predajné činnosti s použitím vhodného vybavenia a systémov. Oslovuje potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a
spropagovať predávaný tovar alebo služby. Obsluhuje zákazníkov a predvádza vybraný tovar. Inkasuje hotovostné a bezhotovostné platby. Vystavuje doklady o
kúpe tovaru. Dopĺňa tovar do regálov a ostatných predajných miest. Zodpovedá za správne označenie ceny a názvu tovaru. Zabezpečuje ochranu tovaru pred
odcudzením a znehodnotením. Podieľa sa na pravidelných inventúrach. Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku. Zodpovedá za hotovosť v pokladni. Pokiaľ ide o
vzdelanie, vyžaduje sa minimálne stredné odborné vzdelanie a prax minimálne 2 roky v obchode, zodpovedá 3. stupňu náročnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

728 eur brutto

darčekové poukážky, teambuildingy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Báječné kvety Nitra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

floristika aranžovanie

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať, komunikácia s ľuďmi, ústretovosť, ochota, zvládanie stresových situácií

Spoločnosť SPEDITEQ s.r.o. zabezpečuje komplexné služby v medzinárodnej (v rámci celej Európy) a vnútroštátnej cestnej nákladnej doprave.

Zabezpečíme Vám:
•Vnútroštátnu i medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu od 80 kg do 24 ton
•Dokládka tovaru od 1 europalety / 1 ložného metra
•Zberná služba
•Preprava ADR tovaru
•Preprava chladiarenskými vozidlami
•Vypracovanie cenovej ponuky

Hlavná činnosť firmy je zameraná na zasielateľstvo a prepravu tovarov, ktoré si vyžadujú transport, pri ktorom musia byť dodržané určité teplotné podmienky, vzhľadom na charakter tovaru (predovšetkým čerstvé a mrazené potraviny, liečivá atď). Vieme Vám ale zabezpečiť prepravu akéhokoľvek tovaru z miesta A o miesta B. Disponujeme taktiež skladovými priestormi

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 51
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Elena Polonská
Tel.: +421905729235
E-mail: poslať životopis
ID: 3758326   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   728 eur brutto