Obchodný zástupca

PERSONAL AGENCY E.J. s.r.o.

Bratislavská 4, Nitra, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca na pracovnú pozíciu obchodný zástupca pre veľkoobchod s kvetmi- rezané a črepníkové kvety. Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí s touto pozíciou už majú skúsenosť a poznajú sortiment- rezané a črepníkové kvety.

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, služobné vozidlo, služobný telefón, služobný počítač a iné zamestnanecké benefity.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá veľkoobchodom s kvetmi- Báječné kvety, na Slovensku máme 3 veľkosklady: Bratislava, Nitra, Košice, maloobchodné prevádzky-ďalej sa zaoberáme personalistikou a dopravou. Vlastníme 4 kamiony s frigom, rozvážkové autá do 12 a 5 t.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

PREDAJ KVETOV

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, Ochota, Vysoké pracovné tempo, Príjemné vystupovanie, Komunikatívnosť

Veľkoobchod kvetov Báječné kvety
Spoločnosť má 10 rozvážkových automobilov, 6 chladiarenských kamiónov a zabezpečuje rozvoz kvetov po celom Slovensku.
www.bajecnekvety.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3214136  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou