Obchodný zástupca (jednoúčelové zariadenia)

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ mesačné, finančné odmeny z obratu + 13. a 14. plat + firemné auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj riešení v oblasti automatizácie, robotizácie, ako aj rôznych technických produktov. Spoločnosť vyrába najmä jednoúčelové stroje a technológie v priemysle.

- Vedenie obchodných rokovaní s majiteľmi a vedúcimi, technickými pracovníkmi.
- Vypracovanie technických a cenových ponúk v spolupráci s technickým oddelením.
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, servis.

- práca pre stabilnú spoločnosť s 26. ročnou tradíciou
- mesačná provízia z obratu, bez stropu
- 13. a 14. plat
- auto, notebook, mobil

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, prosím zašlite Váš životopis aj počas sviatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je spoločnosť s 26- ročnou tradíciou vo výrobe a implementácii jednoúčelových zariadení a priemyslenú automatizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, priemysel, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Obchodný zástupca min. 3 roky

- Technické znalosti/skúsenosti v oblasti strojov

- Základné vedomosti z automatizácie, strojných technológií,

- MS Office – Excel, Word

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Lipanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811195  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac