Zvárač TIG a MAG pre tlakové nádoby

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiacNa pracovnú zmluvu: 8-12 € BTT/hod Na živnosť: 11-15€ ( faktúra) /hod Príplatky za prípadné nadčasy a víkendy PLAT DOHODOU podľa skúsenosti kandidáta a zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Stanovenie vhodných metód zvárania pre zváranie konštrukcií pomocou technológií MAG a TIG
  • Práca podľa technickej dokumentácie
  • Zákazková a presná výroba
  • Kontrola kvality zváraných spojov

Pracovná doba:

  • Pracovný čas od pondelka do piatka od 6:00 do 14:30

- Stabilná výrobná spoločnosť s perspektívou dlhodobého zamestnania

- Práca na zaujímavých zákazkách pre renomované zahraničné firmy

- Profesionálne pracovné podmienky a LEAN výroba bez prestojov

- Certifikáty na nové technologické postupy plne hradené spoločnosťou

- Doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier, ktorý zabezpečí vyšší dôchodok

- Teambuildingové aktivity a priateľský kolektív

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, nám neváhate poslať svoj životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 10 rokov a pracuje pre zahraničných klientov v oblasti farmaceutický, chemický a petrochemický priemysel. Má zavedenú LEAN výrobu a zákazkovú výrobu pre veľkých klientov. Zamestnaci sú špičkoví odborníci vo zváraní napr. tlakových nádob.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozícia: Zvárač TIG a MAG

- Požadované skúsenosti: Schopnosť samostatnej práce podľa výkresovej dokumentácie

- Požadované certifikáty: Zváračský preukaz podľa vybranej STN

- Ak nemáte platný zváračský preukaz, pošlite nám Váš životopis

- Zváranie TIG a MAG

- Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, kladný prístup k práci

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Lipanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4807063  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac