Obchodno - technický zástupca pre klimatizáciu a vzduchotechniku

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacK základnej mzde prislúcha ešte variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj klimatizácie a vzduchotechniky B2B a B2C klientele
- vyhľadávanie zákazníkov, kontaktovanie
- osobné stretnutie u klienta
- zameranie a technický návrh realizácie
- administratívna príprava projektov – objednávka, nacenenie, fakturácia, súpis prác
- dohľad nad realizáciou a pozáručný servis
- práca v CRM systéme

- flexibilná pracovná doba
- variabilná zložka - mesačné bonusy z obratu
- auto, notebook, mobil

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, pošlite prosím Vaše CV aj s fotografiou na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Ponúkame prácu pre obchodného zástupcu pre spoločnosť, ktorá sa venuje predaju tovaru pre stavebný priemysel. Má niekoľko predajní. Pozícia by bola orientovaná najmä na predaj fotovoltiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, obchod, priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- technický backround – TZB, klimatizácie a vzduchotechnika - výhoda
- vodičský preukaz - aktívny vodič
- skúsenosti na pozícii obchodný zástupca min. 3 roky

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4783716  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac