Elektrikár - zahraničie

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacna živnosť 20 - 25 € hod (garantovaných 160 hod) + diéty + zabezpečené ubytovanie hotelového typu + cestovné zdarma a k dispozícii vyservisované auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame práce pre spoločnosť , ktorá vyrába prekladiskové žeriavy.

Následne montáž a zapájanie u klientov v zahraničí.

- Zapájanie káblov
- Výroba rozvádzačov
- Elektotechnické práce v priemyselnej automatizácii
- Projekty v 2 mesačných intervaloch v zahraničí ( Taliansko, Nemecko a pod.)

- 160 hod garantovaných mesačne
- diéty
- zabezpečené ubytovanie hotelového typu (aj vybavené)
- cestovné uhradené a k dispozícii vyservisované firemné auto
- 2 mesiace trvá 1 projekt v zahraničí, následne 5 - 7 dní pauza doma a ďalší projekt (projekty sú zabezpečené na dlhé obdobie)

Na základe zaslaného životopisu, budú vhodní kandidáti telefonicky kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti priemyselnej automatizácie. Medzi naše hlavné činnosti patria programovanie riadiacich systémov PLC, PAC, vizualizačných aplikácií HMI, robotických manipulátorov, vision systémov, návrh a výroba elektrických rozvádzačov a návrh a realizácia bezpečnosti strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- § 22 Samostatný elektrotechnik
- bezúhonnosť
- lojalita
- pracovitosť
- záujem o dlhodobú a stabilnú prácu
- disciplína a schopnosť práce v tíme
- flexibilita pracovať dlhodobo v zahraničí

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4772246  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac