Obchodno-technický zástupca

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ 1/4 ročné odmeny cca 2000 €/podľa výkonu, nie je obmedzený strop

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj riešení v oblasti automatizácie, robotizácie, ako aj rôznych technických produktov.

- Primárna orientácia na riešenia Mitsubishi/ICONICS
- Vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich
- Príprava a vypracovanie cenových a technických ponúk
- Spolupráca so systémovými integrátormi pri projektoch a dodávkach
- Komunikácia s dodávateľmi

- Auto, telefón a notebook ( aj na súkromné účely)
stabilná a stále rastúca spoločnosť
- Existujúca a funkčná databáza klientov
- Výkon práce v teréne a aj v kancelárii (resp. home office)
- Školenia, team buildingy, jazykové kurzy, odmeny za dobré nápady a prínosy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite Váš životopis. Vybraných uchádzačov, budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je stabilná spoločnosť s dlhou históriou. Pracovnú pozíciu ponúkame s podporou silných značiek pre obchodno-technického zástupcu. Kandidát by mal byť skúsený v obchode a schopný samostatne fungovať na obchodných rokovaniach, mať silné technické základy a poskytnúť klientom vhodné riešenia. Jedná sa o B2B, komplexné technické riešenia na mieru v oblasti najmä automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, priemyslené systémy, IT, infraštruktúra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
HMI / SCADA - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- samostatný a zodpovedný
- min. 2 roky skúsenosti v obchode v oblasti priemyselnej výroby, IT, alebo infraštruktúry
- anglický jazyk - mierne pokročilá úroveň ( B1)
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Elektro, automatizácia, obchod
- aktívny vodič

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4589022  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac