Konzultant pre HR modul (vhodné aj pre personalistov)

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultačné činnosti ohľadom implementácie SAP modulu zameraného na HR /HCM, PA, PY, OM, TM, agendy týkajúcej sa personalistiky a zamestnancov.

Úlohou konzultanta bude:

-analytická a konzultačná činnosť
-nastavovanie systému
-implementácia systému
-testovanie
-školenie užívateľov
-príprava podkladov, príručiek
-podpora užívateľov

- flexibilný pracovný čas,
- motivujúce hodnotenie a osobitý prístup,
- teambuildingy, rôzne firemné a tímové akcie
- zaujímavý benefitný systém,
- sick days, narodeninové voľno aj možnosť homeoffice,
- možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov a školení.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre juniora a taktiež pre skúseného konzultanta. Podľa seniority im bude pridelený projekt. Junior pozícia je vhodná aj pre personalistu, ktorý má dobré technické myslenie a má záujem prejsť na pozíciu Konzultanta, taktiež Key-usera a testera SAP.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite Váš životopis spolu s fotkou na e-mail [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme vybraných.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient pôsobí v oblastí informačných technológii približne 20 rokov. Poskytuje služby implementácie SAP riešení a vývoj SW na mieru pre klientov prevažne zo Slovenska a Čiech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia, personalistika, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na junior ( prax 1-3 roky)
-prax so zúčtovaním miezd, personalistikou, dochádzkou
-pokročilý v MS office (Hlavne excel zložitejšie funkcie)
-XML základy výhodou

Požiadavky na mid - senior pozíciu (3 a viac rokov skúsenosti)
- funkčná znalosť niektorého z modulov z oblasti HR/HCM
- skúsenosť s nastavovaním systému SAP, znalosť štruktúry SAPu
-znalosť procesov v oblasti HR

Osobnostné:
-analytické a logické myslenie
-schopnosť samostatne riešiť problémy
-zodpovednosť
-komunikačné zručnosti
-flexibilita a ochota cestovať

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4497612  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac