SW špecialista pre integráciu cloudových riešení

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti a seniority. Na danú pozíciu hľadáme juniora aj seniora.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať integrácie cloudového softvéru (SuccessFactors) na rôzne systémy tretích strán u zákazníkov,
• analyzovať požiadavky zákazníkov, komunikovať so zákazníkom na vecnej aj technickej úrovni,
• navrhovať integračné riešenia,
• aktívne spolupracovať s kolegami konzultantmi, projektovými manažérmi, vývojármi a všetkými ďalšími ľuďmi na pridelených projektoch.

- Práca na zaujímavých projektoch s využitím najnovších technológií
- Možnosť profilovať sa v oblastiach, ktoré ťa zaujímajú
- Skúsení mentori, ktorí si ťa vezmú pod krídla
- Flexibilný pracovný čas
- Radi podporíme tvoju chuť vzdelávať sa a rásť
- Skvelá káva a zdravé aj menej zdravé občerstvenie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite Váš životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá už 20 rokov funguje na trhu a z malej firmy sa stali veľkými a úspešnými. Má viac ako 50 implementačných projektov pre firmy v oblasti energetiky, automotive a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java/Phyton/.NET/iné vývojové prostredie - Mierne pokročilý
XML - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

• analytické a logické myslenie
• schopnosť komunikovať so zákazníkmi aj na technickej úrovni, aj na úrovni biznisu,
• skúsenosť s návrhom alebo vývojom cloudovej alebo webovej aplikácie výhodou
• skúsenosť so štandardnými rozhraniami využívanými vo svete cloudu alebo webu (SOAP, REST, XML, XSD, WSDL,...),

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4497609  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac