Účtovník//Účtovníčka

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
712 - 1 100 EUR/mesiacUvedená suma min. základnej mzdy je podľa príslušnej triedy stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme. Ďalšie platové bonusy sú podľa kvality odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva vo verejnej správe (obce),
- daňová evidencia
- Spracovanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných a rozpočtových uzávierok,
- pripravuje podklady na vykonávanie inventarizácie
- pripravuje podklady pre audit, komunikácia s audítorom
- kontroluje vyúčtovania poskytnutých dotácií z rozpočtu obce
- vedenie evidencie a účtovanie odberateľských a dodávateľských faktúr a sledovanie ich úhrad

- príjemné pracovné prostredie
- stabilná práca na dobu neurčitú

Ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.
Miesto práce je v obci Zlatná na Ostrove.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Našim klientom je obecný úrad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačné požiadavky:
- úplné stredné odborné vzdelanie – ekonomického smeru
Iné kritériá a požiadavky:
- prax v účtovníctve minimálne 2 rokov
- jazykové znalosti: SK, HU - výhodou

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4332570  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 712 EUR/mesiac