Logo Person-steel s.r.o.

Obchodný zástupca v personálnej agentúre

Person-steel s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzda závisí od šikovnosti uchádzača. Pravidelná provízia s každej zákazky ktorú uchádzač vybaví.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ak si dušou rodený obchodník / obchodníčka a chceš si vybudovať stabilnú kariéru s neobmedzeným príjmom z provízií vo firme, ktorá sa zaoberá výberom tých najlepších zamestnancov do automobilových a iných fabrík po celom Slovensku. Ak si sa v tomto texte našiel/la, tak hľadáme práve teba, dynamického a samostatného obchodníka pre celé Slovensko.

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
• Efektívne využitie všetkých obchodných príležitosti a kontaktov
• Úzka spolupráca pri rozbehu nových zákaziek
• Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
• Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
• Návrh a nastavenie predajných kanálov + priebežná analýza trhu
• Udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými klientmi

Čo ťa bude čakať?
• Vyhľadávať a oslovovať nových klientov (B2B).
• Možnosť pracovať a stretávať sa so širokou paletou spoločností - rôznej veľkosti (od malých klientov až po veľké korporátne spoločnosti) a zamerania.
• Stretávať sa so zástupcami spoločnosti a pomáhať im prinášať do ich firemnej kultúry ten najzdravší benefit.
• Vytvárať ponuky, cenové kalkulácie, prezentácie, zmluvy a informačné/propagačné aktivity podporujúce predaj.
• Aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.

• mobilný telefón

• počítač

• Veľká miera samostatnosti, s tým spojená zodpovednosť za vlastné výsledky​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

• Schopnosť využiť a neprehliadnuť žiadnu obchodnú príležitosť
• Vysoká miera samostatnosti
• Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
• Komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Prax na pozícii/v oblasti obchodu a služieb výhodou

 Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie(budeš sa stretávať so zástupcami malých aj veľkých spoločností).
• Energický prístup (drive) a vytrvalosť.
Schopnosť zorganizovať si svoj čas.
• Má rád kontakt s ľuďmi a nevadí mu cestovanie.

Motivujúce finančné ohodnotenie
Zaujímavé provízie z predaja
Flexibilný pracovný čas
HO/remote režim práce

​Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
​Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.​

Zaoberáme sa prácami v strojárskom priemysle,automobilovom priemysle

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Michalec
Tel.: +421944174400
E-mail: poslať životopis
ID: 4837561  Dátum zverejnenia: 23.5.2024