Reagujte bez životopisu

Koordinátor/ka v personálnej agentúre

Person-steel s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Person-steel hľadá do svojho tímu práve teba, ak máš skúsenosti na pozícií koordinátora / koordinátorky ľudských zdrojov a si komunikatívny tip, ktorý vie riešiť rôzne situácie s chladnou hlavou.

Pravidelná komunikácia so zamestnancami, aktívne riešenie žiadostí a problémov, pravidelná komunikácia s nadriadeným, konzultácia neočakávaných situácií, nábor nových zamestnancov, aktívny nábor zamestnancov, denná telefonická a osobná komunikácia s klientmi a kandidátmi o zamestnanie, riešenie pracovno-právnej administratívy a dennej operatívy, spracovanie mesačných dochádzok, a evidencia prípadných neprítomností zamestnancov v práci, kompletizovanie dokladov k dochádzkam, aktívna spolupráca s ostatnými pracovníkmi firmy Person – Steel, zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky, denná komunikácia s kanceláriou, denné kontrolovanie skupín pracovníkov podľa danej fabriky, budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi na dennej báze, kontrola dochádzky a výkonov na pridelených projektoch, účasť na interných meetingoch a poskytovanie pravidelných reportov, kontrola ubytovacích zariadení, ubytovávať pracovníkov, zaškoľovanie nových pracovníkov na danej fabrike, komunikácia so šoférmi, písomne od skupín ohľadom dopravy zamestnancov do fabrík, naordinovanie pracovníkov na komunikáciu podľa fabriky do pracovnej skupiny na WhatsAppe

Flexibilná pracovná doba, možnosť kariérneho rastu, pri dobre vykonanej práci, spokojnosť na obidvoch stranách, výplata načas, firemné auto, firemný mobil, PC

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať na mail [email protected]
Spoločnosť Person Steel si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Schopnosť samostatného, analytického myslenia a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť. Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť. Dobrá seba organizácia, flexibilita, delegovanie úloh a vedenie pracovníkov, administratíva a reporting, riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky, aktívny vodič

Zaoberáme sa prácami v strojárskom priemysle,automobilovom priemysle

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4787919  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac