Logo PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Obchodný Manager, príp. zast. výkonného manažéra, s maďarčinou

PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 4 000 EUR/mesiacFinálna mzda vzíde z individuálneho jednania. Uvádzaná mzda a jej rozpätie je orientačné, je považovaná za základnú mzdu, tzn. že nezahŕňa prémie! Výkonnostné prémie a ďalšie bonusy či benefity sú priznávané k tomu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o obchodno-manažérsku pozíciu, pri ktorej je časom predpokladaný postup na niektorú vyššiu pozíciu. V období počiatočného rozvoja bude zamestnanec na tejto pozícii súčasne zastupovať výkonného manažéra spoločnosti. Z tohto miesta je možný postup na viac pozícií, napríklad postup na pozíciu Obchodného riaditeľa, pod ktorým by riadenie obchodných aktivít už presahovalo rámec spomínaneho AGRO sektoru, tzn. obchodnú spoluprácu aj s priemyselnými podnikmi, alebo iná riadiaca pozícia. Spočiatku by vaša funkcia zahŕňala klasickú obchodnú činnosť, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o nich, jednanie s kľúčovými osobami nových klientov, analýza a príprava podkladov, cenové vyjednávanie až po uzatváraní zmlúv, reporting atď. Náplň práce vyžaduje cestovanie, ktoré sa však dá dobre zorganizovať, aby váš osobný aj profesijný život zostal v harmónii. Od začiatku by ste komunikovali s top manažmentom spoločnosti.

  • motivujúce, stabilné a perspektívne zamestnanie
  • nadštandardné odmeňovanie
  • možnosť firemnej bezúročnej pôžičky
  • príjemné pracovné prostredie
  • investície do vášho osobného rozvoja
  • auto aj na súkromné účely
  • NB, smartphone (aj pre súkromné volania) je firemným štandardom
  • 1 týždeň dovolenky navyše
  • ďalšie obvyklé benefity (stravenkový paušál, 3 sick days ad.)

1) Váš životopis, prosím, posílejte spolu s motivačním dopisem a fotografií (může být vložena do CV).
2) Prosím, nevolejte, odpovíme všem přihlášeným nejpozději do 14 dnů.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Predstavenie PersON Group

Skupina PersON Group pôsobí v transformovanej podobe v oblasti ľudských zdrojov viac ako 30 rokov. Zaoberáme sa väčšími, špecifickými až unikátnymi dlhodobými projektmi v odbore HR a Outsourcingu. Napríklad naša Agro divízia je lídrom na slovenskom trhu a máme podobné ambície aj v ďalších krajinách. Pôsobíme už v 5 krajinách s celkovo 25 pobočkami a chystáme sa do ďalších krajín. Teraz hľadáme pre našu Agro divíziu v Maďarsku schopného obchodného manažéra s potenciálom ďalšieho rastu v našej spoločnosti. Súčasťou našej skupiny je aj ambiciózna agentúra práce, ktorá bude v Maďarsku štartovať neskôr, ale v ktorej by ste sa mohli prípadne neskôr tiež uplatniť, ak by ste chceli smerovať svoj kariérny rast týmto smerom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Motto
Máte obchodný talent? V obchodnej činnosti už máte niečo za sebou, ale chceli by ste, aby vaše schopnosti ocenila väčšia a perspektívna spoločnosť? Alebo ste mladí a máte menšiu prax, za to veľký potenciál a rýchlo sa učíte? Máte tiež organizačné schopnosti a na súčasnom mieste ich nemôžete uplatniť? Hovoríte maďarsky aj slovensky, ale chceli by ste prevažne pracovať v Maďarsku?

  • Prax v obchodnej činnosti. Vítame prax v AGRO biznise, ale viac nás zaujímajú vaše osobnostné predpoklady pre danú prácu a náš tím.
  • Talentovaného obchodníka s nadpriemernými komunikačnými schopnosťami.
  • Samostatnú, otvorenú osobnosť s empatiou, vytrvalosťou, flexibilitou a ochotou sa učiť novým veciam.
  • Komplexne vyváženú osobnosť so všetkými osobnostnými, profesionálnymi a ďalšími predpokladmi na výkon tejto práce.
  • Znalosť MAĎARSKÉHO jazyka na úrovni rodného jazyka, znalosť SLOVENČINY aspoň na komunikatívnej úrovni.
  • VŠ vzdelanie
  • Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič

Skupina PersON Group působí v transformované podobě v oblasti lidských zdrojů víc než 30 let. Zabýváme se většími, specifickými až unikátními dlouhodobými projekty v oboru HR a Outsourcingu. Působíme již v 5 zemích s celkem 25 pobočkami a chystáme se do dalších zemí. Naše Agro divize je například lídrem na českém trhu a máme podobné ambice i v dalších zemích.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vladařová
E-mail: poslať životopis
ID: 4817532  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac