Logo PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Dlhodobá stáž v administratíve/HR - (študenti - 6 €/hod.)

PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Národná, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motto
Ešte študujete, ale radi by ste už teraz získali cenné pracovné skúsenosti? Baví vás administratívna práca? Uvítali by ste stáž v odbore, v ktorom by ste sa radi realizovali aj v budúcnosti a využili pri tom svoju kvalifikáciu alebo schopnosti? Nevadilo by vám, že by ste spočiatku plnili aj asistentské úlohy, avšak na oplátku by ste sa postupne začleňovali do nášho tímu? Domnievate sa, že okrem cielene získaných znalostí disponujete aj organizačnými a analytickými schopnosťami? Alebo máte ešte ďalšie prednosti, ktoré by mohol oceniť náš tím?

​Popis práce
Táto stáž je vhodná pre schopného študenta VŠ, ktorý uvíta cennú prax v priebehu štúdia. Náplňou práce je predovšetkým administratívna podpora finančného a personálneho oddelenia, ale aj príležitostná pomoc v oblasti HR.
Spočiatku sa bude jednať prevažne o asistentskú prácu v našom tíme, ale očakávame, že novému kolegovi/novej kolegyni budeme postupne zverovať dôležitejšie a samostatnejšie úlohy či projekty a spoločne tak smerovať jeho kariéru u nás.

  • cennú prax počas štúdia,
  • možnosť flexibilnej pracovnej doby,
  • možnosť home officu,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • motivujúca odmena/mzda.

1. Váš životopis, prosím, posielajte spolu s motivačným listom a fotografiou (môže byť vložená do CV).
2. Nástup možný po dohode. Prosím, nevolajte, odpovieme všetkým prihláseným najneskôr do 14 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Sme mladá agentúra práce, ktorá je však súčasťou väčšej skupiny PersON Group, ktorá v transformovanej podobe pôsobí v oblasti ľudských zdrojov viac ako 30 rokov. Zaoberáme sa väčšími, špecifickými až unikátnymi a najmä dlhodobými projektmi v odbore HR a Outsourcingu. Niektoré naše divízie patria k lídrom na trhu. Pôsobíme v 4 krajinách s celkom 23 pobočkami a budeme sa rozrastať do ďalších krajín. Chystáme ďalšie pobočky v SR a obsadzujeme niekoľko významných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

​Hľadáme a požadujeme

  • študenta/ku vysokej alebo vyššej odbornej školy (ideálne odbor ekonómie, sociológie či psychológie),
  • zodpovednosť,
  • samostatnosť a starostlivosť,
  • znalosť práce na PC (MS Office),
  • VP sk.B,
  • akýkoľvek cudzí jazyk výhodou.
  • Nevyžadujeme prax, viac nás zaujíma váš potenciál a vaše osobnostné predpoklady pre danú prácu a náš tím. Radi vás zaučíme a budeme vám venovať potrebnú pozornosť.
  • Očakávaný úväzok by sa mal v priemere pohybovať medzi 8-20 hod/týždenne (je možná individuálna dohoda). Striktne netrváme na pravidelnom rozvrhu, sme ochotní sa vopred dohodnúť na týždennom i mesačnom pláne alebo úlohách.

Sme nová personálna agentúra, ale sme súčasťou väčšej skupiny PersON Group, ktorá v transformovanej podobe pôsobí v oblasti ľudských zdrojov už viac ako 30 rokov. Zaoberáme sa väčšími, špecifickými až jedinečnými a najmä dlhodobými projektmi v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Niektoré z našich divízií patria medzi lídrov na trhu. Pôsobíme v 4 krajinách s celkovo 23 pobočkami a budeme sa rozširovať do ďalších krajín.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vladařová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813929  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.