Можливість для людей з України
Logo PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Obľúbené jarné práce na českých chmeľniciach

PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybehnite do Česka na 4-6 týždňov a zarobte si za kratšiu dobu viac ako inde!

Priemerný zárobok cca 1250 - 1400 € / mesiac! Ubytovanie s internetom zdarma. Týždenné zálohy a výplata mesačne. Prac. zmena 10 hod, pracuje sa na úkol!. U nás vek nerozhoduje! Práca nie je ťažká, ale hľadáme prednostne ľudí, zvyknutých na fyzickú prácu. Ďalšie nástupy sú  26.4. alebo dohodou. Po zapracovaní môžete pracovať aj stabilne na HPP s dôchodkom - myslite na Vašu budúcnosť.

Viac na 0948 944 782 (stačí prezvoniť, zavoláme naspäť)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Klient je líder na trhu poľnohospodárskych práci v českej republike a v transponovanej podobe funguje už viac ako 30 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme nová personálna agentúra, ale sme súčasťou väčšej skupiny PersON Group, ktorá v transformovanej podobe pôsobí v oblasti ľudských zdrojov už viac ako 30 rokov. Zaoberáme sa väčšími, špecifickými až jedinečnými a najmä dlhodobými projektmi v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Niektoré z našich divízií patria medzi lídrov na trhu. Pôsobíme v 4 krajinách s celkovo 23 pobočkami a budeme sa rozširovať do ďalších krajín.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Vavrík
Tel.: +421948944782
E-mail: poslať životopis
ID: 4775459  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac