Riaditeľ divízie Logistika a distribúcia

PERSON s.r.o., personálno poradenská spoločnosť

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po výbere
Mzdové podmienky (brutto)
od 3000 Eur + variabilná zložka 30% ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie logistiky a distribúcie v rámci Slovenska. Vedenie tímu cca 250 ľudí. Zabezpečuje správnosť a efektivitu plánovanie trás a následný rozvoz tovaru, preberá za to zodpovednosť. Prax v oblasti riadenia logistiky a dopravy je nevyhnutná.

služobné auto a aktuálne zamestnanecké benefity, ktoré sa upresnia na osobnom pohovore.

Záujemca si pošle profesný CV na našu meilovú adresu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Vybraným uchádzačom sa ozveme za účelom osobného pohovoru. Osobný pohovor bude realizovaný v našej personálnej spoločnosti v Košiciach. výberový proces bude prebiehať v 2 kolách, úspešný kandidát si spresní termín nástupu na pozíciu podľa vlastnej potreby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je celoslovensky stabilne pôsobiaca výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, v oblasti logistiky a dopravy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

rozhodnosť, ráznosť, rozvážnosť, tvorivosť, flexibilita, loajalita

Person s.r.o - personálno poradenská spoločnosť
personálne poradenstvo pri výbere pracovníkov
rozvojové programy , audity a tréningy, školenia, kurzy
manažérske rozhodovanie
psychologické poradenstvo
právne poradenstvo v personalistike

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3602917  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3000 Eur + variabilná zložka 30% ročného platu