Medicínsky reprezentant (západné Slovensko)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacatraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia spoločnosti a predaj produktov v odborných kruhoch v regióne Bratislava a západné Slovensko
- budovanie, rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi a v lekárňach
- uplatňovanie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- dosahovanie stanovených predajných cieľov a plánov
- report výsledkov a plánov nadriadenému
POZÍCIA JE NA ŽIVNOSŤ, PODMIENKOU JE MAŤ VLASTNÉ AUTO A NOTEBOOK

- motivujúci provízny systém
- zaujímavá a individuálna práca v teréne
- priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
- firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami.

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja produktov v segmente zdravotníctva a medicíny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchode na pozícii MEDICÍNSKY REPREZENTANT alebo OBCHODNÝ ZÁSTUPCA podmienkou
- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4145070  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac