Senior bankový AML špecialista

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2020
1 800 EUR/mesiacminimálna garantovaná výška fixnej zložky platu je 1.800€ btt.; POZOR reálna výška mesačnej odmeny závisí od dohody a skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie, udržiavanie, iniciovanie zmien a revidovanie pravidiel a postupov banky v oblasti AML
- vytváranie, spracovávanie a aktualizovanie AML programu
- zodpovednosť za denný výkon a plnenie povinností definovaných v AML programe banky
- kontrolovanie súladu činností banky s internými a externými právnymi predpismi a štandardmi v danej oblasti
- detegovanie, vyšetrovanie a reportovanie podozrivých transakcií
- implementovanie AML regulačných požiadaviek v rámci projektového riadenia
- AML poradenstvo, tvorba AML metodiky, tvorba odborných stanovísk v oblasti AML
- kooperácia s internými útvarmi banky v AML oblasti
- komunikácia s príslušnými autoritami (FSJ, NBS, FAU ČR)
- navrhovanie, prehodnocovaťnie a spolupodieľanie sa na výkone kontrolných činností v oblasti AML a zdokumentovaní výsledkov kontrol

- motivujúci polročný bonusový systém
- súbor Cafeteria benefitov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. v súlade s NARIADENÍM EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na účely sprostredkovania práce.

I agree with processing of my personal data by Persea, s.r.o. in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement (GDPR) and the Act. 18/2018 on the protection of personal data for purposes of employment mediation.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je banková spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- seniorná skúsenosť v oblasti AML/CFT
- znalosť AML regulácie (EÚ smernice a príslušné zákony)
- skúsenosti nastavovaním a vykonávaním kontrolných činností v oblasti AML, najmä s preverovaním neobvyklých obchodných transakcií

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3794881  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac