4,5 EUR/hod.

Ponúkame dlhodobú brigádu pracovitému študentovi/tke - asistentské práce pre personálnu agentúru a obchodnú spoločnosť

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce podľa zadania (selekcia CV, zadávanie inzercie, práca s databázou, telefonická a osobná komunikácia s kandidátmi)
- organizačná podpora pri realizácii Assessment Centier
- vybavovanie pošty, realizovanie drobných nákupov
- zabezpečovanie poriadku a dostupnosti kancelárskych potrieb na pracovisku

- príležitostná administratívna a organizačná podpora spoločnosti, venujúcej sa predaju farmaceutických produktov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

- príjemní ľudia a celkové pracovné prostredie v centre mesta, voňavá kávička po celý deň :-)
- získanie skúseností a vedomostí

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami.

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou psychológia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- proaktívny, zodpovedný a samostatný prístup k práci
- záujem učiť sa nové veci a pochopiť ako funguje personálna agentúra
- systematickosť, štruktúrovanosť a dôslednosť

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Prognerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3778502   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou