Medicínsky reprezentant (BA, TT, TN kraj)

Persea, s.r.o.

Bratislava, okres Malacky, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Senica, okres Skalica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi (GP,INT,KAR) a v lekárňach
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách (aj zahraničných)
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- report výsledkov a plánov nadriadenému

- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- mobilný telefón, PC
- možnosť profesionálneho rastu

V prípade, že spĺňate VŠETKY POŽIADAVKY, pošlite prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte pozíciu a región, o ktorý sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.
o ochrane osobných údajov.

Po zaslaní Vášho životopisu obdržíte do 1 hodiny potvrdenie prijatia Vašej mailovej správy. V prípade, ak sa tak nestane, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je generická farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii MEDICÍNSKY REPREZENTANT vo farmaceutickej spoločnosti

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3299127  Dátum zverejnenia: 31.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou