JAVA, JEE Developer (projekty v oblasti bankovníctva)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
na základe seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu developerov webových aplikácií.

Pre významný slovenský softvérový dom hľadáme JAVA Developerov, pre projekty v oblasti bankovníctva.

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre klienta, vývojársky tím je relokovaný u klienta po celú dobu trvania projektu
- vývoj webovej aplikácie na platforme JAVA podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov
- podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií
- testovanie
- identifikácia a oprava funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde

- atraktívny bonusový systém
- bohatý interný a externý vzdelávací program
- možnosť sebarealizácie a perspektíva VÝRAZNÉHO kariérneho rastu
- zázemie stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významný slovenský softvérový dom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Expert

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu na vývoji webových aplikácií
- relevantné skúsenosti s JAVA, JEE
- prokativita, záujem o sebarozvoj v rámci profesie
- orientácia na detail

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3247701  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe seniority